PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 570
ocen
7,6 10 1 48570
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

Bo mnie ten film wynudził strasznie. I nie widzę w nim niczego nadzwyczajnego...

ocenił(a) film na 8
Axel

Argumenty.

ocenił(a) film na 8
Axel

Może pogłębiający się obłęd, może nie pewność oraz zaszczucie głównego bohatera. Według mnie to jest dobry film, warty polecenia.

_pepek_

Kolega Axel nastawil sie na horror, a w filmie tym jest tyle horroru co kot naplakal :) To nie jest latwy film . Moze gdyby diabel mial rogi:)

ocenił(a) film na 10
Szybszy

...Gdyby miał kopyta, rogi i szpiczasty ogon Axel byłby bardziej przekonany;-)

ocenił(a) film na 8
_pepek_

Taaa, "nie pewność"...

ocenił(a) film na 8
stphn

pomyliłem się czasem się zdarza

ocenił(a) film na 9
Axel

To nie jest horror, tylko thriller, a poza tym ... nie czujesz tego klimatu ? Tej magii kina z lat 80 tych ? Rurka w roli życia ?

ocenił(a) film na 2
Cobra_Choke

W tym filmie właśnie klimatu ani magii lat 80 nie ma prawie w ogole. A rurek to słaby aktor, ale miał już kilka lepszych ról.

ocenił(a) film na 9
Axel

To zabawne. Dla mnie aż wylewa się z ekranu. A rurek to dobry aktor, ale wszystko jest kwestią gustu, tak samo jak sprawa z klimatem :) dla mnie to klasyk.

Axel

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Cobra_Choke

"rurka w roli życia" sorry, ale.... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 9
Baptiste

Dobra, może nie życia, ale ta rola to i tak jego Hilight i jedna z najlepszych w życiu.

To co jest według ciebie jego rolą najlepszą z najlepszych hm ?

Cobra_Choke

Nie, nie, nie, śmieje się tylko z formy. Jakiego pieprzonego rurka? Aaaa, chodzi o Rourke'a? Chill :)

ocenił(a) film na 9
Axel

A mnie już nudzą wpisy, takie jak twoje.

Axel

To Ty najebałeś Miecugowowi? Szacun.

Axel

Może faktycznie film odebrałeś jako nudny, ale ocena 2/10 dla tej produkcji to jakaś kpina...

Axel

ten film cie przerasta. spadaj oglądac szybkich i wkur...onych nr 34.

ocenił(a) film na 2
kotbury

O co ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones