PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 570
ocen
7,6 10 1 48570
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

Pytanie [SPOJLERY]

użytkownik usunięty

Ciekawi mnie jak to możliwe, że osoby które znał jako Johnny Favourite, nie rozpoznawały go jako Harry' ego Angela. Może czegoś nie zauważyłem albo nie zrozumiałem, ale proszę o wyjaśnienie bardziej ogarniętych.

ocenił(a) film na 8

Przecież zmienił ciało. Z Favourite'a zmienił się po rytuale w Angela.

użytkownik usunięty
sydney1605

No nie wiem... obejrzałem ten film drugi raz i gdzieś pod koniec, kiedy stary Krusemark wyjaśnia wszystko Harry' emu, mówi wyraźnie o Johnnym i żołnierzu, że 'może posiadł jego duszę, ale wciąż wyglądał tak samo'

ocenił(a) film na 9

Nie pamietam dokladnie, ale w tym filmie chyba byla wzmianka o rekonstrukcji twarzy bohatera. Zreszta byc moze nie rozpoznali go, bo zmienil styl ubierania, uczesania, byl troche zarosniety:)

ocenił(a) film na 9

Dusza Johny'ego trafiła do ciała Harry'ego, które potem jeszcze przeszło operację rekonstrukcji twarzy.
Zdanie o którym mówisz chyba brzmiało oryginalnie nieco inaczej, ale nie pamiętam dokładnie.

użytkownik usunięty
Dealric

Już mi się chyba rozjaśniło. Ponieważ wyglądał ciągle tak samo, potrzebował operacji plastycznych, to logiczne.

ocenił(a) film na 8

Chyba jednak się nie rozjaśniło. Adwokat mówił, że podczas jakiegoś ataku doznał poważnych kontuzji głowy i twarzy. Dlatego przeszedł operacje plastyczną.

Dealric

Przecież ciało żołnierza(czyli Angela) został rozerwane a jego serce zjedzone przez Johnego,tak Johny dostał osobowość itd Angela ale wygląd został ten sam a potem chyba miał miejsce ten wypadek przez co przeszedł operacje plastyczną dlatego go nie rozpoznali.

ocenił(a) film na 8
Adorianu

No! :)

ocenił(a) film na 8

Krusemark mówił o przemianie Johnnego w Harolda. Czyli nie tylko miał posiąść jego duszę ale także zmienić się fizycznie. Zanim rytuał zaczął działać Johnny dostał powołanie, dostał amnezji i wrócił nie wiedząc kim jest, a przemiana mogła trwać cały czas, aż w końcu zmienił się całkowicie w Angela. W filmie są migawki gdy żołnierz zaczepiony przez Johnnego odwraca się ale nigdy nie jest pokazana jego twarz. Chyba właśnie dlatego że teraz Johnny wygląda jak Harry. A może coś popieprzyłem?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones