PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 570
ocen
7,6 10 1 48570
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

Rozczarowanie :((

ocenił(a) film na 7



Takie cuda słyszałem o tym filmie ze głowa mała,pieprzenie że to horror to już w ogóle przegięcie.
Film jest bardzo spokojny,akcja bardzo powoli się rozwija.
Nie był nudny ale jest przereklamowany!
A groza niby horror to było dopiero parę minut przed końcem filmu.
Góra niezły !

użytkownik usunięty
GotTheLife

włącz sobie Armagedon to będzie akcja i nie będziesz rozczarowany

ocenił(a) film na 7

O matko drogie dzieci :)
Kiedy wkącu zmienicie płytę.

ocenił(a) film na 9
GotTheLife

Ale on ma sporo racji. Ten film to prawdziwy klimatyczny horror. Wymagający myślenia, nieprzewidywalny, ociekający cieżką, mroczną atmosferą. Cieżko mi stwierdzić co innego mógłbyś wymagać od dobrego horroru.

ocenił(a) film na 7
Dealric

To już jest prędzej thriller niż horror. Detektyw prowadzi mroczną zagadkę i tyle. Był może mroczny ale nie na miarę horroru. Było wiele różnych typów w podobnym stylu i horrorem nie były :D. Mimo wszystko film ciekawy.

ocenił(a) film na 9
Meija17

Thrillery nie posiadają elementów nadprzyrodzonych;]

ocenił(a) film na 7
Dealric

W sumie masz rację, ale np Adwokat diabła ma elementy nadprzyrodzone a sklasyfikowany jest jako thriller :D Więc różnie można to interpretować

ocenił(a) film na 8
Meija17

Adwokat diabła jest przereklamowany. Harry Angel przeraża oraz poraża klimatem o wiele bardziej, ale to niestety o wiele mniej znany film.

ocenił(a) film na 9
Meija17

Nigdy nie bierz filmwebowych kategorii gatunkowych na poważnie. Znaczna część jest błędna niestety.

ocenił(a) film na 7
Dealric

To co powiesz o „Czarnym łabędziu”? Tam to nawet thriller nie jest, tylko dramat psychologiczny!

ocenił(a) film na 9
karlolek91

No tak, jest to dramat psychologiczny. Jest to również film bez efektów nadprzyrodzonych, więc nie mam pojęcia w jaki sposób miałoby to mieć jakiś związek z dyskusją.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Są równie „nadprzyrodzone” jak w filmie „Harry Angel”.

ocenił(a) film na 9
karlolek91

Właśnie w tym rzecz, że nie. W Łabędziu mamy [spoiler] na koniec dość jasny dowód, że wszystkie nadprzyrodzone zdarzenia działy się w umyśle głównej bohaterki[/spoiler]. W Harrym nigdzie nie ma najmniejszego dowodu na to by efekty nadprzyrodzone wynikały z psychozy głównego bohatera. Wręcz przeciwnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
GotTheLife

Niby horror - dobrze nazwałeś ten film. Jeżeli chcesz horror włącz jakiegoś gniota jakich teraz pełno.
Dlatego protestuje przeciwko wrzucaniu takich dzieł do wora z badziewnymi pełnymi banału i ton keczapu horrorami.
Zauważ że nawet na filmwebie pisze horror, kryminał i raczej bardziej określenie kryminał opisuje treść filmu. Mocny, brudny kryminał. Być może oczekiwałeś bardziej horroru.
Każde ma swoje zdanie. Z twoim się nie zgadzam ale mieści się w granicach rozsądku.

użytkownik usunięty
GotTheLife

zgodze sie ale ocena nie 7 ale 1/10 bo rozczarowaneityle dla mnie znaczy, dodam jeszcze do Twej recenzji slaba pracy kamery oraz przydlugawe ujecia Londynu oraz slabiutki scenariusz. Pozdrawiam wszystkich procz nedznika!

użytkownik usunięty

mandarynio to nie był Londyn tylko Bombaj - nieuważnie oglądałeś !!!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
GotTheLife

zgadzam sie, kicz

ocenił(a) film na 9

Co Ty to, jaki Londyn, skoro Nowy Jork i Luizjana.

użytkownik usunięty
SWJar

kicz!

ocenił(a) film na 10

qazqaz1212 masz u mnie 2 miejsce trolla wszech czasów na tym portal.

użytkownik usunięty
jeti

jestes pewnie pierwszym. Czy napisales tak tylko dlatego zebym ci odpowiedzial, bo juz nikt cie nie lubi w gimnazjum? Jakkolwiek, jestes trolem, spamerem i bezgusciem.

ocenił(a) film na 10

Napisałem Ci prawdę, żygać mi się chce jak czytam te Twoje zdechłe komentarze.
To wszystko z mojej strony.

użytkownik usunięty
jeti

wielbisz je i oboje o tym wiemy, ale ja ci nie zrekompensuje bezguscia filmowego i bycia trollem, przykro mi niszczyc twoj swiat, kid.

ocenił(a) film na 10

Uczepiłeś się tego filmu jak dziad psiego ogona, w kółko powtarzasz to samo, obrażasz innych, nie potrafisz prowadzić dyskusji, nie potrafisz podać żadnych argumentów, nie potrafisz nawet przyzwoicie sformułować więcej niż 2 zdania.
Nie trzeba być profesorem psychologi, aby na pierwszy rzut oka na Twoje posty stwierdzić że jesteś albo szczylem który nie umie znaleźć sobie ciekawszego zajęcia, albo jesteś po prostu głupi.

użytkownik usunięty
jeti

jestes glupi.

ocenił(a) film na 9
jeti

Odpuść i nie kłóć sie nawet. To jeden z filmwebowych trolli (a w każdym razie jedno z wcieleń).

GotTheLife

Mi ten film polecano jako mroczny kryminal... Z reszta co za roznica, jaka latke przykleja, film godny uwagi. Polecam wszystkim milosnikom mocnych wrazen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones